Philippe Coutinho

Obecnie: Vasco da Gama · od 5 lip 2025
Transfery7
Łączna kwota transferów180 mln €
Najwyższy transfer160 mln €

Historia transferów

Sezon Data Klub oddający Klub pozyskujący Kwota
25/26 5 lip 2025 nie ujawniono
24/25 30 sie 2024 wypożyczenie
23/24 16 lip 2023 wypożyczenie
22/23 11 lip 2022 20 mln €
21/22 12 sty 2022 wypożyczenie
19/20 6 lip 2019 wypożyczenie
17/18 3 sty 2018 160 mln €

Wartość transferów

Kwoty transferów w mln €3 sty 2018: 160 mln €; 11 lip 2022: 20 mln €0501001502003 sty 2018 · FC Barcelona → FC Barcelona · 160 mln €sty 1811 lip 2022 · FC Barcelona → Aston Villa · 20 mln €lip 22160 mln €

Kwoty w mln €. Na wykresie transfery z podaną kwotą (za darmo = 0); wypożyczenia i kwoty nieujawnione są w tabeli powyżej.

Artykuły o zawodniku

OficjalniePremier League13 maj 2022

Oficjalnie: Aston Villa wykupiła Philippe Coutinho

OficjalniePremier League7 sty 2022

Oficjalnie: Aston Villa przygarnęła Philippe Coutinho

PlotkaPremier League20 mar 2021

Philippe Coutinho powróci do Premier League?

PlotkaPremier League3 sie 2020

Arsenal podpisze umowę z Philippe Coutinho?

Premier League30 lip 2020

Newcastle United jednak nie zmieni właściciela

PlotkaPremier League19 lip 2020

Philippe Coutinho zamieni się miejscami z Matteo Guendouzim?